spolu_dakujeme

Úspešný #GivingTuesdayNow

– darcovský maratón, ktorý sme zvládli aj z obývačky.  Na tento maratón ste si nemuseli obúvať tenisky či naťahovať potítka na ruky. Zvládli ste ho aj zo svojej obývačky. A to fantasticky!

Ďakujeme všetkým darcom z #GivingTuesdayNow a ĽudiaĽuďom 

Darovali ste nám ku 11.5. 2020 : 295€! 

Týmto ste nám napomohli ku kúpe germicídneho žiariča na dezinfikovanie priestorov nášho rehabilitačného strediska a psychologickej ambulancii.

Dss-MOST, n.o. sa pridalo 5.5.2020  k celosvetovému dňu darovania #GivingTuesdayNow, ktorý je odpoveďou na nečakanú potrebu organizácií pomáhajúceho sektora, vyvolaného korona vírusom. Svet sa zastavil a rozdiely medzi ľuďmi sa ešte zväčšili. Kto pomáha našim znevýhodneným psychiatrickým klientom zvládnuť náhle zatvorenie zariadení? Je to práve aj naša organizácia pomáhajúceho sektora, ktorú táto kríza zasiahla tiež. Nezastavujeme, dokonca robíme ešte viac ako predtým, aby sme pomohli tým najohrozenejším ľuďom a komunitám zvládnuť dopady tejto krízy.

Pomohli ste nášmu MOST-u- do víťazného cieľa tu: https://dss-most.darujme.sk/1555/

Povedzte vašim známym a rodine, ako ste boli úspešní a prečo v nás veríte a povzbuďte ich, aby sa k vám pridali a podporili nás tiež.

 PRETOŽE V PRÁCI NEUSTÁVAME!

Ďakujeme, Vaši MOST-áci