letak na 2%_19fb

2% menia životy, vy ich s nami meníte TERAZ

Ďakujeme všetkým darcom ♥, ktorí nám prispeli. V minulom roku ste nám poukázali 2486,03€.

Ak chcete aj naďalej meniť život ľuďom s duševnou poruchou:  PODPORTE  ich  svojimi 2%, 3%. Stiahnite si náš leták  MOST_letak 2%_19 a poproste o jeho umiestnenie vo firme, alebo organizácii u Vašich ochotných príbuzných alebo rodiny.

Chcem darovať 2%, 3% a som:
1) Postup pre – ZAMESTNANCOV – klikni: TU
2) Postup pre – FYZICKÉ OSOBY – klikni: TU
3) Postup pre – PRÁVNICKÉ OSOBY – klikni: TU

……už 24 rokov pomáhame v MOSTe  ľuďom s duševnou poruchou a ich príbuzným. Vďaka Vašim 2% im podávame ruku, aby mohli vyjsť zo svojej samoty.  Aká je vďaka Vám naša podpora, práca s ľuďmi s duševnou poruchou, si môžete pozrieť aj : TU

Údaje do tlačív o podporenej organizácií:

POZOR ZMENA! IČO sa od roku 2018 zarovnáva sprava.

Názov: Dom sociálnych služieb – MOST, n.o.
Sídlo:  Haanova, 2694/ 10, 851 04 Bratislava-Petržalka
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO:  36077127

Ako nám môžete pomôcť?:

* Stiahnite si náš leták Letak 2% MOST a poproste o jeho umiestnenie vo firme, alebo organizácii u Vašich ochotných príbuzných alebo rodiny.
* Ak viete o nejakej firme, ktorej by sme mohli poslať žiadosť na % z dane, napíšte nám prosím jej adresu na info@dss-most.sk, radi žiadosť zašleme.
* Zdieľajte, prosím, našu fb stránku Dom sociálnych služieb – MOST, n.o. s priateľmi.

Našou víziou je fungujúci systém komplexných  komunitných služieb, ktorý poskytne ľuďom s duševnou poruchou podporu, ktorá rešpektuje ich špecifické a individuálne možnosti a potreby.
Cieľom našej práce je podpora a pomoc ľuďom znevýhodnených duševnou poruchou a ich rodinám. Aktivity našej organizácie vnímame ako sprevádzanie klienta na jeho ceste k samostatnosti, na ktorej ho podporujeme už od pobytu v nemocnici tak, aby zvládal problémy bežného života a dosiahol podľa možností svoje ciele.