Psychologická ambulancia

Psychoterapia

Pre koho

Pre pacientov, bývalých pacientov psychiatrie a ich príbuzných, ktorí čelia zvýšenej záťaži spojenej s duševným ochorením. Pre ľudí, ktorí sa ocitli v situácii, z ktorej nevedia nájsť sami východisko.

Prečo?

Lieky nestačia vždy k tomu, aby sa veci vrátili aspoň trochu do dobrých koľají. Preto je tu možnosť psychoterapie, ktorej účelom je poskytnúť psychickú podporu a uľahčiť vyrovnávanie sa niekedy so zložitou situáciou, v ktorej sa pacienti, bývalí pacienti a ich príbuzní ocitli.

Ponúkame

Dss-MOST, n.o. ponúka služby psychologickej ambulancie v Bratislave

Cenník psychologickej ambulancie

Cenník_psychologická ambulancialetak na AMB_23_UNION

Leták s ponukou psychologickej ambulancie:

letak na AMB_24_UNION

 

 Na koho sa môžete obrátiť

Termín návštevy si treba vopred dohodnúť s Mgr. Tatiana Rybecká, psychologicka.ambulancia@dss-most.sk, tel.číslo: 0904 986 084.

Psychologická ambulancia

Ponúkame spoluprácu terapeutom vo výcviku, ktorí hľadajú klientov. Viac info tu: Hľadáme terapeutov

 O službe

V psychologickej ambulancii poskytujú psychoterapeuti psychodiagnostiku, nácvik relaxačných techník, krízovú intervenciu a pod.

Zmluvným partnerom ambulancie je Zdravotná poisťovňa UNION, a.s.

(poistencom UNION-u  plne hradí psychologické služby ich poisťovňa).

Klienti iných zdravotných poisťovní platia službu podľa cenníku ambulancie (napr. 50 min psychoterapeutické sedenie 40€).

Projekt ambulancie ” Ponúkame  služby psychoterapie Pro bono terapeutmi”:

Terapeutické sluletak na AMB_23_Pro bonožby v tomto programe sú prioritne určené klientom, ktorým je bežná ambulantná starostlivosť ťažko dostupná – s nízkym príjmom,  pre ľudí so skúsenosťou s duševným ochorením, ich príbuzných a ľudí, ktorí sa ocitli v náročnej životnej situácii, z ktorej nevedia nájsť sami východisko. Terapia je poskytovaná našimi dobrovoľnými Pro bono terapeutmi. Klient za sedenia uhrádza len manipulačný poplatok.

letak na AMB_24_Pro bono

Zaujíma nás váš názor

AMB_dotazník spokojnosti

Práva pacienta

INFORMÁCIA O PRÁVACH PACIENTOV